Для мам і тат про життя малят
1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

«Зі святом, дорогі друзі,  хай щастить у Країні Знань!» – таку настанову отримали вихованці дошкільного навчального закладу №141 «Зірочка» від усіх казкових героїв, які приходили до них протягом першого навчального дня нового 2018-2019 навчального року, від усіх працівників дитячого садочка – усіх, хто створив для дітей справжнє Свято Знань. Адже зустрічав садок малят святковою атмосферою: різнокольоровими кульками, гарно прикрашеними майданчиками, веселими дитячими посмішками, барвистими квітами та гарним настроєм.

Гордістю за нашу рідну країну, вихованням у дошкільнят патріотичних почуттів, бажання бути вільними і незалежними, багатими та працьовитими були наповнені перші святкові заняття в кожній віковій групі. А чарівна Книга, що завітала до малят на розвагу, навчала дітей  любити та берегти книжки, здобувати нові цікаві знання, бути допитливими та кмітливими, зростати розумними. Порадували діточок і лялькова вистава, і виступи своїх товаришів. Надовго запам’ятають наші дошкільнята ці щасливі святкові миті!

Бажаємо усім дітлахам у новому навчальному році підкорити нові вершини у навчанні, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети!
У  ПОШУКАХ  ПРАПОРА  або  ІГРИ  ПАТРІОТІВ
Під таким кредо розпочалося святкування Дня Незалежності України у дошкільному закладі №141. Перед дошкільнятами постало непросте випробування: виконати завдання квесту з тим, щоб допомогти Україночці та маленькому Прапорцю відшукати великий Прапор України.
Розв’язуючи непрості завдання квесту на станції «Патріотичній», малята із задоволенням вирішували загадки, відповідали на питання про державні символи України, нашу столицю, рідну мову, місто, в якому ми живемо. А про народні символи дітлахи пригадали ще і віршики, і пісню, і прислів’я.
На станції «Ігровій» діти відшукували пару не тільки собі, але й  поєднували у пари краватки-хустинки жовтого та синього кольорів.
На станції «Естафетній» команди жовтих і синіх краваток показали свою спритність, швидкість та витривалість.
А як же зацікавила маленьких дослідників станція «Магічна»! Перетворившись на чарівників, діти в «магічних баночках» досліджували  кольори рідного краю: неба – блакитний, пшениці – жовтий, трави зелений, квітів – червоний, а дитячих мрій – рожевий. Залюбки брали участь у дослідницькій діяльності та фантазували.
І вже у піднесеному настрої наші маленькі патріоти опинились на станції «Музичній», на якій заспівали пісню про Україну, зібрали усі прапорці в єдиний великий Прапор України та радо і гордо відзначили свято – День Незалежності України!
 
Наші верандочки

Немає коментарів:

Дописати коментар