Про насДитячий садок розташований в мікрорайоні Соляні Центрального району міста Миколаєва, в живописному куточку на місці старовинного чумацького шляху, який з трьох сторін омиваються річками Інгул та Південний Буг; на шляху від будівлі закладу до берегів річок є неорана земля.
У мікрорайоні знаходяться: велика зона відпочинкуПарк Перемоги”, Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, санаторій-профілакторійІнгул”, лікарня-профілакторій працівників управління внутрішніх сил, дитяча та доросла лікарні, спортивний комплекс із басейномТрудові резерви”, Державний морській університет, загальноосвітні школи №№32, 51, дошкільні навчальні заклади №№52, 84. Дитячий садок оточують багатоповерховий масив, малоповерхові будинки та великій приватний сектор. Різноманітність природного та соціально-культурного оточення сприяє підвищенню виховного та розвиваючого потенціалу дошкільного навчального закладу.
Розпочав своє функціонування дитсадок «Зірочка» з грудня 1981 року. 17 років він належав до військової частини і підпорядковувався Одеському військовому округу. До дев’яностих років мікрорайон Соляні був переважно місцем проживання робітників заводу імені 61 Комунару та службовців військової частини. Три інші дошкільні навчальні заклади мікрорайону знаходилися у відомчий належності заводу імені 61 Комунару.У 1999 році ДНЗ № 141 перейшов у відомчу належність управління освіти Миколаївської міської ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар